320907310_2343575789152622_272728528258259026_n

Slavnosti města Kamenice nad Lipou 2023 jsou venku!

Slavnosti města Kamenice nad Lipou mají termín pro rok 2023! 

 

Vzpomínáte si na neskutečně nabitý ročník 2022, kdy celý stadion rozespívala  Čechomor a Václav Noid Bárta v kombinaci s dechberoucím ohňostrojem? 

 

My ano, a proto máme ohromnou radost, že vám již nyní můžeme představit kompletní program Slavností města Kamenice nad Lipou, které jsou již tradičně spojeny s cyklomaratonem Juris Real MTB maraton. 

 

17. června 2023 – datum, který si musíte zakroužkovat v kalendáři. Protože Slavnosti města Kamenice nad Lipou si nesmíte nechat ujít! 

 

Jedna z prvních změn je změna místa konání celé akce. Na tradičním místě, na stadiónu Vlasty Buriana bude po celý rok probíhat rekonstrukce a proto není možné toto místo pro další ročník slavnosti využít. A tak přesouváme celé slavnosti do centra Kamenice nad Lipou!
Otevřeme nové komunitní centrum, které do budoucna nabídne i premiérové filmy, připravíme dětský program na nádvoří krásného kamenického zámku a pro celý kulturní program využijeme nádvoří Pivovaru Kamenice a také náměstí Čsl. armády.

 

Dopoledne odstartuje na náměstí Čsl. armády JURIS REAL MTB maraton s délkou tratí 50 km nebo 28 km, které vedou malebnou přírodou v okolí Kamenice nad Lipou. Jedná se o středně obtížnou trať, která je vhodná pro aktivní účastníky závodů i pro příchozí. Pojede se převážně lesním komplexem Troják, kde převažují lesní, polní cesty a z části asfalt

 

Kromě MTB maratonu se můžete těšit na bohatý doprovodný program jak pro děti, tak pro dospělé. Od 13:00 jsme pro ty nejmenší na zámku přichystali malování na obličej, divadlo pro děti a další.

Následovat bude vyhlášení vítězů závodů MTB a vystoupení Zuškovanky.

Zlatým hřebem večera bude vystoupení české poprockové skupiny Turbo, jejichž hity Chtěl jsem mít, Hráč nebo další zná snad každý. Spolu s nimi se na pódiu objeví oblíbený Xindl X, místní nadějná kapela Brutální Jahoda a o afterparty se postará DJ Vave & sax. 

 

Předprodej je již spuštěn!

Vstupenky koupíte na www.slavnostiknl.cz/vstupenky/ 

 

Těšíme se na Vás, 

Město Kamenice nad Lipou 

 

Sdílet:

Facebook
Twitter